Психология

Відношення - вопрос №451581

Подружилася з хлопцем, все було гарно, дарував квіти, приходить додому, запрошував на побачення ,їздили відпочивати на природу але при тому всьому я говорила, що ми друзі хоча він мені дуже подобається.За деякий час я зрозуміла, що та дружба задалеко заходить адже ми спимо… Одного разу я призналася, що він мені більше подобається ніж друг… відповіді я не отримала… просто мовчанкаі ще раз питати я просто боюсь.Ми спілкуємся і надалі, зідзвонюємся, бачимось, він надалі приходить додому в гості але на рахунок сексу тепер він теж мовчить.Як зрозуміти його поведінку, подобаюсь я йому чи ні.Подруга моя стверджує, що він просто боїться нових стосунків, адже нещодавно розлучився жружиною.

ноябрь 3, 2012 г.

  • Всего ответов: 1

    🅽🅰🆃🅰🅻🅸

    36-й в Психологии

    Здравствуйте вы можете выбрать психолога на сайте и пройти консультацию.

    июнь 15, 2019 г.