Психология

Сварка с парнем - вопрос №455148

Що робити коли хлопець п'є? І ми сваримось кожного дня, не через то що він п'є, а через всякі дурниці, я зним говорила, нічого не помагає ми вже пів року разом і в мене з ним був секс, тому кидати один одного не хочемо! Ми вже придумали що будемо до кінця життя і я йому вірю то що він такесказав бо ми віримо один одному, він такий добрий, ласковий що не кине мене а я його!
Буду вдячна за допомогу.

ноябрь 5, 2012 г.

  • Всего ответов: 1

    Орест Шупенюк

    34-й в

     а в чому ви потребуєте допомоги, якщо в листі більше доброго, ніж злого  - скільки йому і вам років, як часто  він  п"є і що він п"є — заходьте в мій чат — поговоримо

    ноябрь 5, 2012 г.