Психология

Допоможіть будь ласка з такою ситуацією,я одружена з людиною в якої є 5 судимостей в нас є спільний син.Він вже 3 роки за ґратами і дитину не бачив.Але скоро має вийти і запевняє що батьківських прав - вопрос №4624649

його позбавити не можливо. А я хочу розлучитись з ним і щоб він не спілкувався з дитиною, чи реально всежтаки його позбавити батьківських прав при таких обставинах?! Дякую

Вопрос задан анонимно январь 25, 2022 г.

  • Всего ответов: 1

    Шендерова Елена Сергеевна

    6-й в Психологии

    Здравствуйте! Вы направили свой вопрос в раздел Психология, но Вам нужен ответ со стороны юриста.
    На сайте есть раздел Юриспруденция https://www.liveexpert.ru/topic/law

    Вы можете направить свой вопрос туда, чтобы узнать, как Вам лучше действовать в этой ситуации.

    январь 25, 2022 г.