Учеба и наука

Чому Англію називають «мачуха інших народів»? - вопрос №4711792

апрель 6, 2022 г.

  • Всего ответов: 1

    Максим Чередник

    20-й в Учебе и науке

    Термін «мачуха інших народів» відноситься до сприйняття діяльності Британської імперії в минулому, коли вона контролювала величезну територію з численними народами та культурами. У цьому контексті Англія називається «мачухою», оскільки вона володіла багатьма з цих територій і керувала ними, але не завжди дбала про благо місцевих народів, що жили на цих територіях.

    март 25, 2023 г.