Учеба и наука

Із вершини А прямокутника ABCD проведено перпендикуляр AF до площини цього прямокутника, АВ=4/3 см, BD=8 см, відстань мiж точками I i в дорівнює 2корінь13 см - вопрос №4765253

Дополнение автора от май 20, 2022 г., 22:36:39

7. Із вершини А прямокутника ABCD проведено перпендикуляр AFдо площини цього прямокутника, АВ=4корінь3 см, BD=8 см, відстаньмiж точками F i B дорівнює 2корінь13 см.1) Знайдіть відстань від точки F до сторони AD. 2) Знайдіть кут між площинами ABC i BDF.

Анна май 20, 2022 г.

  • Всего ответов: 1

    Михаил Александров

    1-й в Учебе и науке

    Что нужно найти? Что за точка I?

    май 20, 2022 г.