Психология

Вітаю. Мене звати Олена Романенко. Я кризовий психолог. Успішно практикую з 2010 року. Допомагаю подолати страхи, тривогу, паніку. Стабілізувати емоційний стан. Налагодити міжособистісні відносини з - вопрос №4765348

изображение из вопроса - Вітаю. Мене звати Олена Романенко. Я кризовий психолог. Успішно практикую з 2010 року. Допомагаю подолати страхи, тривогу, паніку. Стабілізувати емоційний стан. Налагодити міжособистісні відносини з

май 20, 2022 г.

  • Всего ответов: 1

    Шендерова Елена Сергеевна

    6-й в Психологии

    Здравствуйте, Олена, Вы можете зарегистрироваться на сайте, как эксперт и отвечать на вопросы.

    май 20, 2022 г.