Учеба и наука

ВІДРЕДАГУВАТИ РЕЧЕННЯ 1. Більша половина бюджету витрачена. 2. Заняття починаються у вісім годин ранку. 3. Передбачається перевиконання плану в два з половиною разів. 4. - вопрос №4936434

За пару днів розпочнуться іспити. 5. В Україні налічується тринадцять і два десятих мільйонів господарств. 6. Зібрали всього по двадцять три центнера зернових з гектара. 7. Дирекція привітала жінок з Восьмим березням. 8. Двоє президентів підписали договір про співпрацю і дружбу між країнами. 9. Відстань у два з половиною кілометра подолали швидко. 10. Ювіляра привітали з п’ятидесятиріччям.

октябрь 19, 2022 г.

  • Всего ответов: 1

    Максим Чередник

    20-й в Учебе и науке

    1.Половина бюджету вже витрачена.

    2.Заняття розпочинаються о 8 годині ранку.
    3.Передбачається перевиконання плану в 2,5 рази.
    4.Іспити розпочнуться за кілька днів.
    5.В Україні нараховується 13,2 мільйонів господарств.
    6.Зібрали лише 23 центнери зернових з гектара.
    7.Дирекція привітала жінок з нагоди 8 Березня.
    8.Два президенти підписали договір про співпрацю та дружбу між країнами.
    9.Відстань 2,5 кілометри була подолана швидко.
    10.Ювіляра привітали з 50-річчям.

    март 22, 2023 г.