Учеба и наука

Для біогенного етапу розвитку географічної оболонки характерним є: А) ускладнення будови земної кори. Б) виникнення - вопрос №5062584

людини. В) бурхливий розвиток життя. Г) поява життя

Вопрос задан анонимно февраль 5, 2023 г.

  • Всего ответов: 1

    Максим Александрович

    15-й в Медицине

    Правильна відповідь: В) бурхливий розвиток життя. Біогенний етап характеризується появою і розвитком життя на Землі, зокрема з'явленням перших одноклітинних організмів, далі бурхливим розвитком багатоклітинних організмів, формуванням різноманітних біологічних систем і екосистем.