Учеба и наука

укажіть кілкість трипептидів , що можуть бути утворені залишками аміноетанової та а-амінопропанової кислоти - вопрос №5098045

март 13, 2023 г.

  • Всего ответов: 1

    Максим Чередник

    20-й в Учебе и науке

    Аміноетанова кислота має один залишок амінокислоти, а а-амінопропанова кислота має два залишки амінокислоти.

    Кількість трипептидів, які можуть бути утворені залишками цих кислот, можна обчислити, використовуючи формулу N = n^r, де N — кількість можливих комбінацій, n — кількість різних амінокислот у залишку, а r — кількість амінокислот у трипептиді (у даному випадку, r = 3).

    Отже, для аміноетанової кислоти, кількість різних залишків амінокислот становить 1, тому кількість можливих трипептидів буде:

    N = 1^3 = 1

    Для а-амінопропанової кислоти, кількість різних залишків амінокислот становить 2 (так як ця кислота має два залишки амінокислот), тому кількість можливих трипептидів буде:

    N = 2^3 = 8

    Отже, залишки аміноетанової кислоти утворюють лише 1 можливий трипептид, тоді як залишки а-амінопропанової кислоти можуть утворити 8 різних трипептидів

    март 22, 2023 г.