Учеба и наука

Решено

Закрыт

vip

600 i

Здравствуйте, помогите с геометрией пожалуйста - вопрос №5155460

изображение из вопроса - Здравствуйте, помогите с геометрией пожалуйста изображение из вопроса - Здравствуйте, помогите с геометрией пожалуйста

май 12, 2023 г.

  • Всего ответов: 2

    Максим Чередник

    20-й в Учебе и науке

    1. Сторона квадрата ОАВС дорівнює 5. Вектор АС має довжину 5√2 (по теоремі Піфагора).

    2. Вектор a(4,-2,-4) і вектор b(6,-38,2). a × b = (-36,-8,-220) (векторний добуток). Кут між векторами а і b дорівнює близько 94.23° (застосовуючи формулу косинуса).

    3. Площа трапеції дорівнює (1/4) * (25 cm)^2 * √3, або 108.25 кв. см. (застосовуючи формулу для площі рівнобічної трапеції).

    май 12, 2023 г.

    Михаил Александров

    1-й в Учебе и науке

    Онлайн

    май 12, 2023 г.