Медицина

Добрий день Остання дата критичних днів 14.09. Станом на 19.10 - затримка Тести - негативні На узі ознак вагітності не видно Імовірність зачаття була 30.09, внаслідок статевого акту. Чи може ще не - вопрос №5300118

показувати тест вагітність? Зазвичай стабільний цикл 29-30 днів.

октябрь 19, 2023 г.

  • Всего ответов: 1

    Дмитрий

    24-й в Медицине

    Здравствуйте, Анна. Крайне маловероятно, что вы забеременели. Но для собственного успокоения подождите ещё дня 3 и сделайте повторный тест

    октябрь 23, 2023 г.