Учеба и наука

Решено

1. Катіони Феруму можна виявити у водному розчині, використавши: А) Розчин BaCl2; Б) Розчин NaOH; В) Розчин AgNO3; Г) Розчин H2SO4. - вопрос №5411748

1. Катіони Феруму можна виявити у водному розчині, використавши:

А) Розчин BaCl2; Б) Розчин NaOH; В) Розчин AgNO3; Г) Розчин H2SO4.

2. Наявність яких іонів спричиняє жорсткість води:

А) Na+ і Mg2+; Б) Ca2+ і Mg2+; В) Ca2+ і K+; Г) Ba2+ і Mg2+.

3. Найбільш цінним добривом є сполука:

А) кухонна сіль; Б) питна сода; В) каустична сода; Г) калійна селітра.

февраль 11, 2024 г.

  • Всего ответов: 1

    Михаил Александров

    1-й в Учебе и науке

    1) Б
    2) Б
    3) Г

    февраль 11, 2024 г.