Медицина

Три дні відчуваю біль в області скроні, біль в щелепі при стисканні зубів, трохи віддає у вухо - вопрос №5482033

май 14, 2024 г.

  • Всего ответов: 1

    Максим Александрович

    15-й в Медицине

    Добрий вечір.

    Біль у скроні, щелепі з іррадіцією у вухо при стисканні зубів може бути викликано дисфункцією скронево-нижньощелепного суглоба. Щоб точно дізнатись причину вашого стану — рекомендую вам звернутись у лікарню для огляду. Можливо вам призначать додаткові інструментальні методи дослідження, щоб подивитись стан суглоба та звязок. Тактика лікування підбирається індивідуально з урахуванням особливостей зубощелепної системи та причини розвитку порушень.

    Бережіть себе!

    май 15, 2024 г.