Учеба и наука

Площа многокутника дорівнює 24 см^2. Знайдіть площу ортогональної проекції цього многокутника на площину, яка утворює кут 60° з площиною многокутника. - вопрос №5485760

Вопрос задан анонимно май 20, 2024 г.

  • Всего ответов: 1

    Dmitriy_Teh

    8-й в

    Площа ортогональної проекції багатокутника на площину може бути знайдена за допомогою такої формули:

    𝑆пр=𝑆⋅cos⁡𝜃Sпр=Scosθ

    Де:

    • 𝑆S — площа багатокутника,
    • 𝜃θ — кут між нормаллю до площини проекції і осі, перпендикулярної площині багатокутника.

    У нашому випадку 𝜃=60∘θ=60. Оскільки кут між площиною проекції і площиною багатокутника дорівнює 60°, то кут між нормаллю до площини проекції і осі, перпендикулярної площині багатокутника, також буде 60°.

    Отже, маємо:

    𝑆пр=𝑆⋅cos⁡60∘Sпр=Scos60

    𝑆пр=𝑆⋅12Sпр=S21

    Підставивши значення площі багатокутника 𝑆=24 см2S=24см2:

    𝑆пр=24 см2⋅12Sпр=24см221

    𝑆пр=12 см2Sпр=12см2

    Отже, площа ортогональної проекції багатокутника на площину, яка утворює кут 60° з площиною багатокутника, становить 12 см212см2.

    май 20, 2024 г.