Учеба и наука

Решено

Зимової пори на опалювання сільської... - вопрос №588883

Зимової пори на опалювання сільської хати площою 54 м(квадратних) та приготування їжі сімїя споживала близько 10 (кубічних) метрів природного газу на добу. Обчисліть обєм кисню (нормальні умови) витрачений на спалювання природного газу вміст метану в якому дорінює 97%. Будь-ласка допоможіть!

март 25, 2013 г.

  • Всего ответов: 1

    Федор Жуков

    11-й в Учебе и науке

    CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

    V(CH4) = V(п.г.)*W%/100% = 10*97/100 = 9,7 м3 (в сутки)

    Для газообразных веществ мольные и объемные отношения одинаковы:

    V(O2) = 2*V(CH4) = 2*9,7 = 19,4 м3 (в сутки)

    Ответ: 19,4 м3 кислорода (в сутки)

    Оцените, пожалуйста, ответ. Если он Вас устраивает, отметьте как лучший. Спасибо

    март 25, 2013 г.