Юриспруденция

Решено

Чи може виконком забезпечувати утримання... - вопрос №665833

Чи може виконком забезпечувати утримання закладів освіта, охорони здоров'я зі статей бюджету розвитку у зв'язку зі зменшенням надходжень до місцевого бюджету та відсутністю коштів на утримання закладів освіти та закладів охорони здоров'я. Як бути міському голові, коли не вистачає грошей на фінансування закладів освіти?

июнь 19, 2013 г.

  • Всего ответов: 2

    Игорь Анатольевич Водолазский

    2-й в Юриспруденции

    Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации
    по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины,
    рекомендую задавать вопросы на сайте «Украинская виртуальная
    консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/

    июнь 19, 2013 г.
  •          Юридично можна, в іншому випадку вся система освіти і охорони здоров'я завалиться. Відповідальності не настане.
    Але треба підстрахуватися (знаю як) і дещо робити для поповнення бюджету.

    Литва Вильнюс Advokatas Vilnius

    Адвокат, судья Литовского арбитражного суда

    Европейский адвокат

    Europietiškas advokatas, arbitras

    Advokatas Baltarusijoje (Gudijoje

    июнь 19, 2013 г.