Юриспруденция

Решено

vip

Кримінальне право - вопрос №685967

1)Добрий день, скажіть, будь ласка, чи буде нести відповідальність тоді, коли Громадянин у салоні автобоса викрав гаманець. Коли вилучили гаманець виявилося, що там 50 грн і декілька талонів на проїзд в автобусі. Чи може настати відповідальність, так як мінімальна сума крадіжки — 61.5 грн?

2) Чи має місце обтяжуюча обставина — вчинення злочину у зв'язку з виконанням потерпілим службового або громадськогообов'язку, якщо працівник міліції повертався з роботи, але був у формі. І злочин — завдання легких тілесних ушкоджень потерпілому ( міліціонеру ), у зв'язку з тим, що потерпілий зробив зауваження злочинцям.

июль 11, 2013 г.

  • Всего ответов: 2

    Владимир Морозов

    7-й в

    Вы задали вопрос на сайте, где даются консультации по законодательству РФ.
    Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу www.newlegal.ua/

    июль 11, 2013 г.
    Ответ не понравился автору
  •                             Добрий день!

             Відповідальності не буде. Малозначність. Обтяжуюча обставина буде.

                       Адвокат Литва Вільнюс

    июль 12, 2013 г.