Психология

Нічого не хочеться робити не... - вопрос №694768

Нічого не хочеться робити не можу нічого нормально зробити, все надоїло, неможу нормально розмовляти з людьми, нехочу нікуди виходити здому

июль 20, 2013 г.

  • Всего ответов: 2

    Елена Кузнецова

    112-й в

    Андрей, Ваша «депрессия» больше похожа на накопившуюся агрессию. На фоне запрета на её выражение.
    Эмоции это очень важная составляющая нашей жизни. Они не поддаются контролю, можно лишь научиться приходить к компромиссу — выражать их адекватно, так, чтобы не вредить окружающим людям. И не подавлять  в себе.
    «неможу нормально розмовляти з людьми» — для этого есть причина. Возможно накопилось раздражение в адрес окружающих.
    «нехочу нікуди виходити здому» — и для этого есть причина. В чём она, поможет разобраться психолог. Решайтесь на диалог.
    С уважением.

    июль 20, 2013 г.

    Татьяна Очкур

    24-й в Психологии

    Вітаю, Андрій. Повинно бути щось, що вплинуло на Вашу психіку, щось, що спровокувало такий стан, якась причина. Вибиріть психолога до душі і все йому роскажіть у всіх подробицях. Він поверне Вас до життя. Всього Вам найкращого.

    июль 20, 2013 г.