Психология

Решено

непорозуміння в сімї - вопрос №703594

Доброго дня. Мені 23 роки. Я заміжня але по певних причинах ми з чоловіком розійшлися. В нас є спільна донька, їй 4 рочки.В мене проблема я неможу знайти спільну мову з батьками. Вони в всьому підтримують зятя, а не мене. Завжди мене сварять, скандалять, бють, а зять в них золотий. Пару раз в мене був нервовий зрив. Я вже немало виплакала сліз, майже завжди задаю собі питання навіщо мені взагалі жити на цьому світі. Я нікому не потрібна, ніхто мене не любить, не цінить, не поважають і взагалі я для них ніхто, навіть не особистість. Допоможіть мені будь ласка.

июль 29, 2013 г.

  • Всего ответов: 2

    устюжанина лариса

    148-й в Психологии

    Доброго дня Христина.

    Из Вашего письма, я поняла, что Вам очень больно, что Вас очень беспокоят отношения в семье. Но вот с кем именно у Вас трудности, для менея осталось неипонятным. У вас есть возможность написать об этом по русски?

    июль 29, 2013 г.

    людмила

    54-й в Психологии

    З Вашого листа не зовсім зрозуміло які у Вас відносини з чоловіком, як він ставиться до Вас. Чому з батьками такі відносини, які вони були до Вашого заміжжя? Якщо бажаете можемо поспілкуватися в чаті.

    июль 29, 2013 г.