Медицина

ситуаційна реакція з переважним порушенням поведінки - вопрос №706000

«ситуаційна реакція з переважним порушенням поведінки», що вона собою являе, и чи можливо визнати людину з таким діагнозом недієздатною?

июль 31, 2013 г.

  • Всего ответов: 1

    Светлана Ф

    7-й в Медицине

    Цей діагноз не є психиатричним. «Ситуаційна реакція», навіть коли є порушення поведінки, це лише одночасна, виключно одинична реакція, а не захворювання. З подібним розладом (навіть не діагнозом) людину недієздатною не визнають, якщо немає інших розладів.

    июль 31, 2013 г.