Медицина

допоможіть собаці - вопрос №729549

доброї ночі. незнаю що робиться з собакою, іде піна і кров з рота конвульсії але не весь час допоможіть будьласка

август 21, 2013 г.

  • Всего ответов: 1

    Светлана Ф

    7-й в Медицине

    Доброго здоров я. Скоріш за все це симптоми отруєння, на жаль, дуже небезпечні симптоми- терміново повезіть собаку до ветеринара. В таких випадах потрібні и промивання шлунку, клизми, дезінтоксікаційні заходи (введення сорбентів, краплениці). На жаль прогноз дуже поганий, якщо є судоми.

    август 21, 2013 г.