Учеба и наука

Задача - вопрос №745713

По прямолінійній трасі рухаються рівномірно: автобус праворуч зі швидкістю 10м/с, трамвай ліворуч зі швидкістю 15 м/с і мотоцикліст ліворуч зі швидкістю 10м/с. Початкові координати відповідно дорівнюють 500,200,300, написати рівняння їхнього руху. Визначити 1)координату автобуса через 5 секунд 2)координату трамваю і пройдений шлях через 10 секунд 3)в який момент часу координата мотоцикліста дорівнюватиме-600м який момент часу координата автобусу дорівнюватиме 0. Координатутрамваю за 20 секунд до початку спостереження

сентябрь 4, 2013 г.

  • Всего ответов: 1

    Дмитрий Васильевич

    169-й в Учебе и науке

    рівняння рівномірного прямолінійного руху у загальному вігляді:  х=хₒ+vt

    1. тоді

     для автобусу: х=500+10t

    для трамвая: х=200+15t

    для мотоциклу: х=300+10t

    2. підставивши час можно знайти координату

    3. підставивши координату рішаючи рівняння  можно знайти момент часу

    сентябрь 5, 2013 г.