Психология

я підліток,і мені дуже подобався... - вопрос №789285

я підліток,і мені дуже подобався колись один хлопець, а я подобалась йомму, але в нас нічого не вийшло бо його друзі говорили, що я для нього замала хоча різниця у віці 1-2 роки, вони мали на увазі мій зріс, адже він був на голову вищий від мене, отже через деякий час я посварилась з подругами і наші компанії розділились, моїподруги колишні вигадували різні речі, і казали що я його вважала дурним і т.д, ми перестали з цим хлопцем спілкуватись,і ми навіть не вітались, а на днях я зрозуміла що хочу бути з ним, порадьте мені щось, будь ласка.

октябрь 13, 2013 г.

  • Всего ответов: 1

    Евгений

    96-й в Психологии

    Можем поработать и достичь поставленной цели. Бюджет формируйте. Всё решаемо.

    февраль 8, 2022 г.