Религия

Чи разом будуть люди які вінченні? - вопрос №932515

скажіть будь ласка: в мене помер чоловік в аварії ми лиш прожили 2 роки, якщо ми були вінчені чи ми будемо в раю разом(якщо попадем) чи там такого немає,і чи можна було щось змінити, хто вибирає долю людини? мені обідно бо ходила до церкви молилася за свою сім«ю і тут таке горе...

январь 29, 2014 г.

  • Всего ответов: 1

    АлександрЪ

    4-й в

    Потрібно молитися за душу і замовити сорокоуст. Молитви допомагають покійним. Але насамперед потрібно продовжувати вірити в Бога.

    Царство Небесне його душі і вічний спокій!