Психология

мій чоловік зі мною не... - вопрос №942022

мій чоловік зі мною не ділиться своїми проблемами і нічого мені не розказую.ставиться до мене з ненавистю хоч ми одружені тільки 2 роки і в нас маленький синочок..

февраль 5, 2014 г.

  • Всего ответов: 1

    Митроченко Андрей Викторович

    66-й в Психологии

    Добрий вечір:)

    На жаль, не дуже зрозуміло якими можуть бути причини ваших недорозумінь. У Вашого чоловіка можуть бути якісь проблеми, а з Вами не ділиться бо намагається Вас захистити (принаймні на його думку).

    З Вашого листа мені зрозуміло, що Ви почуваєтесь самотньою. Але чи є ця ізоляція результатом Ваших дій, або його мені не зрозуміло. Здається, що Ви вже зневірилися знайти у нього підтримки, але все ще намагаєтесь. Навіщо?

    Мабуть, відповіддю є те що Ви назараз знаходитесь у залежних стосунках з Вашим чоловіком і тоді виходом буде побудова між вами таких кордонів коли Ви будете почуватись більш сильною та незалежною.

    Якщо у Вас будуть питання, то можете звертатись до мене у чат. Буду радий Вам допомогти.