Эзотерика

Возможно ли примерение - вопрос №954007

Здравствуйте, получится ли у нас ещё что-то? Если да, то скажите что можно сделать, какая цена и есть ли какая-либо гарантия?

Анастасия 30.05.1992

Максим 17.06.1990изображение из вопросаизображение из вопроса

февраль 14, 2014 г.

  • Всего ответов: 1

    Олена Ясновидиця

    319-й в

    на життя з ним не буде. що до вас-помиляєтесь в людях маєте втрати.думки про все. вам потрібна хороша сім«я.толковий хлопчина а не зрозуміло що.той хто буде примножувати і рости разом з вами.я можу допомогти в цих відносинах.також бачу довгі стосунки життя та не добре… тільки трішки  краще маєте гірше і гірше  .

    февраль 14, 2014 г.