Учеба и наука

Решено

Украинский язык!!! Помогите!!! - вопрос №996419

Підготуйте випуск мовного бюлетеня «Рідне слово», присвяченого проблемі наголошування професіоналізмів (слів, що відповідають вашій майбутній професії).

март 20, 2014 г.

  • Всего ответов: 3

    Galatea Sherbet

    5-й в

    Помощь, нужна в освещении темы проблемы постановки ударения в словах-профессионализмах?

    Вот, несколько правил:

    Треба памятати, що наголос є додатковим засобом розрізнень лексичних значень слів чи інших форм, тому різне наголошування допомагає диференціювати семантику слів. Наприклад, відомість (повідомлення) і відомість (документ); захват (захоплення) і захват (ширина робочого ходу машини); лікарський (від лікар) і лікарський (від ліки); поділ (ділення) і поділ (низина); пора (час) і пора (отвір, шпара); похідний (від похід) і похідний (від походити); твердити (запевняти) і твердити (повторювати); обєднання (ціле, яке склалося на основі поєднання чого-небудь) і обєднання (дія за значенням «обєднати»); зараз (негайно, у цю ж мить) і зараз (за один раз); торочити (верзти, говорити те саме) і торочити (витягати, висмикувати нитки з тканини).

    март 22, 2014 г.
    Ответ понравился автору
    Лучший ответ по мнению автора

    Galatea Sherbet

    5-й в

    Это огромная тема, надо начинать вообще с того, что такое профессионализмы, а потом о правилах ударения. На сколько страниц Вам нужно это написать? И, к тому же какая у Вас будующая профессия? Чтобы подобрать слова-профессионализмы.Напишите, пожалуйста. Я могу Вам помочь с литературой.

    март 22, 2014 г.

    Galatea Sherbet

    5-й в

    Карина, если Вам нужна литература-обращайтесь, не стесняйтесь, помогу обязательно, потому что вопрос сложный, но работать по этому вопросу надо нам вместе.

    апрель 29, 2014 г.