Медицина

гуси качки - вопрос №104908

у мене захворіла домашня птиця. понабрякали голови, біля клювів, у одного гуся око скоро вилізе так голова напухла, голова та шия лежать майже на спині. ледве ходять. що робити підкажіть, будь ласка

август 8, 2011 г.

  • Всего ответов: 2

    Екатерина Сергеевна

    57-й в Медицине

    Это похоже на инфекционное заболевание. Необходимо обратится в местную ветеринарную станцию для исследования птицы и взятия анализов.

    август 9, 2011 г.

    Ольга Васильевна.

    54-й в Медицине

    Дісно це схоже на інфекційне захворювання і потрибно обстеження птиці. А спочатку можно пропоіти  Троміксин це універсальний препарат і він може допомогти.Також потрібні вітаміни біотан або аміновіт. На ліках є інструкціі. Будуть питаня пишіть у чат.