Психология

Другий шанс - вопрос №107648

Доброго дня. Пишу бо незнаю як поводитися далі. Я зустрічалася з хлопцем старшим від мене на 12 років, але різниця лякала моїх батьків та друзів. Для мене ж це не перепона, але в один прекрасний момент він мені зрадив, зробив дуже боляче. Пройшло трохи часу, я почала його забувати, але він знову появився. Тепер він розповідає мені що змінився, щотакої як я йому не знайти.Але незнаю чи варто йому пробачати зраду, адже якщо вперше зрадив, то зрадить і вдруге. Порадьте мені будь ласка!!!

август 18, 2011 г.

  • Всего ответов: 1

    ЛИДИЯ

    1-й в

    Добрый день. Чтобы вам мы могли вам помочь, вам надо выбрать эксперта и обратиться к нему в чат. Думаю — ваша проблема не такая уж сложная, поэтому ее можно решить легко и быстро.

    Мудрости вам. Лидия.

    август 18, 2011 г.