Психология

моїй сім*ї приходить кінець,нема сил боротися.Допоможіть будь ласка - вопрос №1108504

моїй сім*ї приходить кінець, нема сил боротися.Ми з чоловіком 3 роки разом, а одружені лише рік, він в мене військовий, весь час чекаю його, хочу від нього багато, а отримую навпаки, каже я йому нерви псую… в нас є дитина… я його дуже люблю. Ну і він мене… ніби… не хочу його втрачати… я його часто кидаю… сьогодні сказала що завтра подаю на розвід а він погодився і відключив свій телефон…

июль 2, 2014 г.

  • Всего ответов: 1

    Игорь Летучий

    1-й в Психологии

    Здравствуйте, Мария. Наверное мужу не легко на службе и он к сожалению не может достаточно уделять Вам внимания и семье, надо считаться с реальностью. Мир в семье часто достигается с помощью взаимопонимания и компромиссу, когда муж и жена слышат и идут друг другу на уступки. Чего Вы добьетесь разводом? Уверен, что Вы помиритесь. но в будущем надо изменить тактику поведения. От всей души.желаю Вам — УСПЕХОВ и ВСЕГО САМОГО НАИЛУЧШЕГО!!!

    июль 2, 2014 г.