Юриспруденция

Як мені звільнитись? - вопрос №121256

Доброго дня. Я навчалася в університеті на державному замовлення на вчителя англійської мови. Після закінчення уніврситету я мала відпрацювати 3 роки по спеціальності. Мені пропонували взяти підйомні кошти, від якийх я відмовилась. Я працюю вже 2 роки по направленню. Чи можу я зараз звільнитись з роботи не допрацювавши 1 рік? Буду вдячна за відповідь.

сентябрь 30, 2011 г.

  • Всего ответов: 1

    Борисенко Сергей

    440-й в Юриспруденции

    Ні.

    Звільнитися ви неможете.

    В судовому порядку з Вас можуть відшкодувати використану суму за навчаня.

    сентябрь 30, 2011 г.