Юриспруденция

Моя жінка працювала у санаторії і їй дали відомчу квартиру, там ми прожили 5 років. Зараз жінка звільнилась і поїхала закордон. Коли ми прийшли у цю... - вопрос №1286064

квартиру ми зробили повний ремонт, провели воду, каналізацію, повністю поміняли проводку і т. п. У нас двоє дітей 14 років (син жінки) та 7 років (наш спільний син). Головний лікар цього санаторія хоче вигнати мене з цієї квартири. Чи має він на це право і якщо так то чи можна розраховувати на якісь кошти що я потратив на цю квартиру.

декабрь 9, 2014 г.

  • Всего ответов: 1

    Владимир Морозов

    7-й в

    Вы задали вопрос на сайте, где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу www.newlegal.ua/

    декабрь 9, 2014 г.