Психология

Добрий день. Моєму синочку 8 років. Йому поставили діагноз: КЕЕГ обстеження: відмічені помірні дифузні зміни на кіркових відділів головного мозку з... - вопрос №1317866

невеликими вогнищевими епілептичними порушеннями в кіркових відділах лобних та задньо-скроневих областях головного мозку, Підкажіть, будь ласка, що це значить? Чи підлягає лікуваню? І чи можна це вилікувати?

январь 2, 2015 г.

  • Всего ответов: 1

    Арина

    53-й в Психологии

    Здравствуйте, Ирина.

    Вам стоит проконсультироваться с медиками по данному вопросу, а также с нейропсихологами. Они будут более точны в своих прогнозах и рекомендациях.

    Всего Вам доброго.

    январь 3, 2015 г.