Юриспруденция

<p>Жінка не дає бачити дітей опікунська рада на дала 3 години в тиждень. Хотів ... - вопрос №145509

Жінка не дає бачити дітей опікунська рада на дала 3 години в тиждень. Хотів би забрати дітей до себе. Дітям 4 і майже 2. Україна

ноябрь 18, 2011 г.

  • Всего ответов: 1

    Руслана

    285-й в Юриспруденции

    Ви маєте повне право 3 години в тиждень бачитись з дітьми. Тому домовляєтесь з дружиною, коли буде зручно і за яких умов буде проходити зустріч. Якщо ж дружина рішення опікунської ради не виконує, з дітьми бачитись вам не дає, можете звернутися в суд з позовом про усунення перешкод в спілкуванні з дітьми. крім того, можете просити суд проо встановлення більшого часу для зустрічей з дітьми, якщо вам цього замало.

    ноябрь 18, 2011 г.