Красота, Здоровье

Доброго дня, я хочу зробити омбре. Але незнаю як підібрати фарбу. У моєї подруги придній колір волосся чорний. Як потрібно зробити кінці світлими. - вопрос №2021952

июль 6, 2016 г.

  • Всего ответов: 1

    Ирина

    2-й в Красоте и здоровью

    Добрий день, Таня.Тут потрібно побачити фото щоб точно все сказати.Омбре — складна техніка, що потребує дуже плавного переходу і точного підбору фарб під колір волосся. .І зробити все так щоб був гарний вигляд зможе лише досвідчений майстер в салоні.

    июль 6, 2016 г.