Юриспруденция

помогите сессия - вопрос №207537

ЗАДАЧА 1 У ЗВ'ЯЗКУ ЗІ ЗМІНАМИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА І ПРАЦІ НА ВИРОБНИЧОМУ ОБ'ЄДНАННІ БУЛО ПРОВЕДЕНО МАСОВЕ СКОРОЧЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ. У ЧИСЛІ ІНШИХ 12 КВІТНЯ 1996 Р. БУВ ЗВІЛЬНЕНИЙ ЗА СКОРОЧЕННЯМ ШТАТУ ЗАВВІДДІЛУ ОПАЛЕНИК. АДМІНІСТРАЦІЯ ВИДАЛА ЙОМУ ТРУДОВУ КНИЖКУ, ОДНАК РОЗРАХУНКУ ЗАРПЛАТИ НЕ ЗРОБИЛА, МОТИВУЮЧИ ТИМ, ЩО У ПІДПРИЄМСТВА НА РАХУНКУ НЕМАЄ ГРОШЕЙ. ТАК САМО АДМІНІСТРАЦІЯ ВЧИНИЛА ЩОДО ІНШИХ СКОРОЧЕНИХ ПРАЦІВНИКІВ.ОПАЛЕНИК НЕ ЗУМІВ ВЛАШТУВАТИСЯ НА РОБОТУ, ЗАРЕЄСТРУВАВСЯ У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ, ОФОРМИВ СТАТУС БЕЗРОБІТНОГО Й ОТРИМУВАВ ДОПОМОГУ У ЗВ'ЯЗКУ З БЕЗРОБІТТЯМ. ЧЕРЕЗ РІК 12 КВІТНЯ 1997 Р. ОПАЛЕНИК ЗНОВУ ЗВЕРНУВСЯ ІЗ ЗАЯВОЮ ДО АДМІНІСТРАЦІЇ З ВИМОГОЮ РОЗРАХУВАТИСЯ З НИМ. У ВІДПОВІДЬ ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР ЗАПРОПОНУВАВ ЙОМУ РОЗРАХУВАТИСЯ ЯКИМ-НЕБУДЬ ПРИЛАДОМ З ПІДПРИЄМСТВА. ОПАЛЕНИК ВІДМОВИВСЯ І ЗВЕРНУВСЯ ДО АДВОКАТА. ВИСТУПІТЬ У РОЛІ АДВОКАТА. РОЗ'ЯСНІТЬ ЗАЯВНИКУ ЙОГО ТРУДОВІ ПРАВА І ПОЯСНІТЬ, ЯКІ ЮРИДИЧНІ ДІЇ ПОВИНЕН ВІН ЗРОБИТИ ДЛЯ ЇХ ЗАХИСТУ.

февраль 20, 2012 г.

  • Всего ответов: 1

    Ельцов Артур Николаевич

    1080-й в Юриспруденции

    Здравствуйте, Максим.

    Мне приходилось сталкиваться с аналогичными ситуациями. Для получения платной консультации или развернутого письменного ответа, Вы можете написать мне в чат.

    февраль 20, 2012 г.