Учеба и наука

Решено

теория вероятности - вопрос №2169945

4)Є три партії комп’ютерів, що поступили від різних виробників і складають відповідно 50, 30, і 20 штук. Ймовірності безвідмовної роботи впродовжгарантійного строку дорівнюють для комп’ютерів цих партій – 0,87; 0,83 і 0,91. А) Знайти ймовірність безвідмовної роботи впродовж гарантійного строку комп’ютеру, що був випадковим чином обраний з усієї кількості комп’ютерів. Б) Комп’ютер виявився бракованим. З якої партії його ймовірніше всього обрано?
5) Гральний кубик підкидають вісім разів. Знайти ймовірність того, що число очок, що кратне трьом з’явиться два рази; не менше п’яти разів; хоча б один раз.

октябрь 19, 2016 г.

  • Всего ответов: 1

    Галина Владимировна

    4-й в Учебе и науке

    октябрь 19, 2016 г.