Психология

Салеметсиздер ме? Маган комек кажет. Куйеуим ойын автоматтарына Кумар. 7жылдан бери ойнайды. Койдыра алмай койдым.3балам бар. Тапканын сол ойынга салады. Уйде нансыз отыратын кундеримиз коп. Катты - вопрос №2267061

киналып кеттим. Сиздерден комек керек. Отиниш. Алып кел десениздер ертип бара алам. Не исте десениздерде истейсин. Енди 1жылдан бери ишимдикке ауестенди. Есин билмей келип, менин жане балалардын мазасын алады. Отиниш комектесиниздерши?!

декабрь 30, 2016 г.

  • Всего ответов: 3

    Артур Каграманов

    10-й в Психологии

    Доброго времени суток.

    Консультации на сайте проходят преимущественно на русском.

    декабрь 30, 2016 г.

    Елена

    44-й в Психологии

    Здравствуйте! С какой целью Вы пишете на русскоязычном сайте на другом языке? Чтоб Вас никто не понял?

    декабрь 30, 2016 г.

    Смирнов Андрей ★ Gesmer ™

    4-й в Психологии

    Салам, Алтыннур!
    Биздин сайт Орус тили байланыш боюнча. Сураныч, ал жөнүндө суроолорду бергиле.
    Рахмат!

    декабрь 30, 2016 г.