Медицина

Решено

строчно треба ваша допомога - вопрос №2380679

Добрий день скажіть пожалоста мен цікавить такий вопрос у мене була менструація 01.03.2017 кінчилася 4.03 потом 12.03 у мене був половий акт без презерватива як раз це був день овуляцій на наступний день я випила таблетку екстраной контрацепцій після того полового акту у мене не було наступна менструація должна бути 27-28.03 ну мене началася якісь виділення 19.03 але виділееня не велике і воно дуже грязне наче якись бруд шо це може бути чи може це бути на фоні стресу спасіба жду от вас відповідь

март 22, 2017 г.

  • Всего ответов: 1

  • Добрый день, Юлия.

    Это нормальная реакция организма на прием препаратов экстренной контрацепции. Ничего страшного нет, так и должно быть.

    март 22, 2017 г.