Религия

Як зарадити тому що свекруха недолюблює невістку постійно негативно відгукується про неї спричиняє сварки.немає спокою сімейноиу житті.У відповідь на це старалась у всьому допомагати коли вона - вопрос №2537390

хворіла турбувалась про неї.Та серце її немякне.хочу піти жити окремо чоловік нехоче. Я у відчаю з однієї сторони психологісно 5евиьримую а з іншої нехочу шлюб розривати.

июль 27, 2017 г.

  • Всего ответов: 1

    дмитрий

    1-й в Религии

    блажен человек когда принимает всё происходящее с ним помимо его воли как волю Свыше.

    июль 28, 2017 г.