Медицина

здоровя - вопрос №264053

Добрий день!

підкажіть будь-ласка, в мене булімія...і виникла така ситуація при рвоті я замітила кров підкажіть з чим це повязано мене в принципі нічого не болить і шлунок не турбує лише ізжога інколи від гострої їжі… наскільки це серйозно і до якого лікаря звернутись. Дякую.

май 2, 2012 г.

  • Всего ответов: 1

    Юлия

    102-й в Психологии

    По поводу булемии вам необходимо пройти консультации у таких специалистов (психолог, энодкринолог, гастроэнтеролог).

    Кровь при рвоте- серьёзный симптом. Не затягивайте с обращением в больницу!

    май 2, 2012 г.