Эзотерика

Решено

Добрий Вечір. місяць після того як помер мій тато , мені приснився сон що я прийшла в гості до нього додому і він сидить на ліжку, і я кажу тату а - вопрос №2719534

Світлана 23.08.1991 Добрий Вечір. місяць після того як помер мій тато, мені приснився сон що я прийшла в гості до нього додому і він сидить на ліжку, і я кажу тату а як це так миж тебе похоронили а ти тут живий, а він у відповідь. сказав Света вибач що я тебе неслухав вони мене викрали і невідпускали. вимагали грошей і заставляли пити горілку, і обняв мене і сильно притиснув до себе заплакавши

январь 4, 2018 г.

  • Всего ответов: 1

    Амели

    181-й в

    Здравствуйте! Сон говорит о том, что сейчас идёт не простой период для Вашей семьи. Велика вероятность, что ушедший по каким-то вопросам так и остался не понятым и сейчас, в Вашем сне, ищет у Вас утешение.

    январь 6, 2018 г.