Психология

Добрий день. Каріна 31 рік розлучена. Підскажіть будь ласка, як мені поводитися, у випадку коли мій хлопець, зустрічається зі мною і ще з одною жіною, каже обох кохає, але має ще двох з якими просто - вопрос №2750139

розважається. При чому каже, що навіть якшо залишиться зі мною всерівно буде гуляти, і так само якшо буде з нею…

январь 29, 2018 г.

  • Всего ответов: 1

    Елена Анатольевна

    32-й в Психологии

    Добрий день, Карино!
    Вибір тільки за Вами. Як Ви вважеєте для себе краще, так і поведьтеся.
    Головне те, що хлопець Вас не обманює, а попереджае, що заради Вас інших не покине.
    Якщо Ви не вважаєте за головне бути єдиною для нього, то зустрічайтеся, якщо такі відносине не для Вас не потрібно щось терпіти і на щось надіятися. Відпустіть такі відносини і будуйте інші .
    Всього найкращого  Вам!

    январь 31, 2018 г.