Психология

як зробити вибір...якщо є 2 людини до яких відчуваєш дуже сильні відчуття...але .... є дуже багато але...1 чоловік який робив мене щясливою , 2 роки. потім по дурості можливо через гормони ми - вопрос №2797740

розталися. 2 як спасіння зявився підтримав і витягнув з дипресії… допоміг пережити ту біль але він боїця бути зімною через дітей, боїця відповідальності… і 2 людини до яких абсолютно рівні відчуття неможливо зробити вибір((( до першого вернутися неможу через те що вже знаю чим може скінчитися… і не має довіри… з другим неможу бути томушо не хочу вішати на нього дітей...і не дай боже пережити те саме що з першим… РОЗЛУКУ… допоможіть підскажіть

март 8, 2018 г.

  • Всего ответов: 1

    Александра

    34-й в Психологии

    Наташа, здравствуйте!
    «до першого вернутися неможу через те що вже знаю чим може скінчитися… і не має довіри»-С первым мужчиной Вы определились.Действительно, он не изменится и его поведение будет повторяться.Другое дело что, Вам надо что-то делать с чувствами к нему.Вам нужно его отпустить.
    «з другим неможу бути томушо не хочу вішати на нього дітей»-Если он боится ответственности, значит он еще не готов к этому.Вы можете встречаться ним не вешая на него детей и при этом осознавая, что это может не привести ни к чему серьезному(а может и привести), просто наслаждаться моментом.Или можете и его отпустить.Выбор за Вами.
    "і не дай боже пережити те саме що з першим"-Это Ваш страх, с ним хорошо бы поработать с психологом.

    март 8, 2018 г.