Учеба и наука

Випадкова величина Х Задана iнтегральною функцiЕю F(X).3найти: 1) диференцiальну Функцicо розподiлу. 2) математичне сподiвання дисперciю. Побудувати графiки iнтегральноi i диференцiальноi функцiй - вопрос №2829846

розподлу ймовiрностей випадковоi величини х. изображение из вопроса - Випадкова величина Х Задана iнтегральною функцiЕю F(X).3найти: 1) диференцiальну Функцicо розподiлу. 2) математичне сподiвання дисперciю. Побудувати графiки iнтегральноi i диференцiальноi функцiй

апрель 5, 2018 г.

  • Всего ответов: 1

    Максим П.

    22-й в Учебе и науке

    апрель 5, 2018 г.