Психология

визначте які соціальні функції девіантності виявляються: 1.Були введені санкції проти чиновників, які використовують службовий стан у своїх цілях. В інших випадках дії чиновників були визнані - вопрос №2876284

неетичними. Була призначена комісія яка повина була підготувати кодекс етики 2.Відкритий поклеп як форма девіантної поведінки примушував юристів працювати щоб закони "про образу честі і гідності та про поклеп" стали дієвими. І потім суспільство усвідомило небезпеку подібних дій Помогите пожалуйста

май 17, 2018 г.

  • Всего ответов: 1

    ⭐️Мария Протасова⭐️

    18-й в Психологии

    Раздел «учеба и наука» Вам в помощь. Перенесите вопрос туда

    апрель 16, 2019 г.