Психология

Какую молитву и кому читать. Муж ушёл к мусульманке с двумя детьми. - вопрос №3020565

октябрь 13, 2018 г.

  • Всего ответов: 4

    Сергей Ельченко

    3-й в Психологии

    Здравствуйте, Татьяна!
    Необходимо проанализировать причины вашего расставания, сделать необходимые выводы, изменить свои форматы поведения в отношениях. В результате такого анализа и изменений  вы сможете строить другие отношения. Если вы захотите разобраться в себе и своих переживаниях, вы можете выбрать психолога и начать  индивидуальную работу.

    октябрь 13, 2018 г.

    Смирнов Андрей ★ Gesmer ™

    4-й в Психологии

    Уважаемая Татьяна!
    Молитву по какому поводу?
    Радости, что наконец ушел?  «Несчастье — это счастье, смысл которого мы пока не поняли»©
    Может оно и к лучшему, что ушел?
    Мудрости Вам!

    октябрь 13, 2018 г.

    Светлана Подковырова

    48-й в Психологии

    Добрый день. А молитвой вы что хотите изменить? Господь Бог спустится с небес и вернёт вам мужа? Сделает вашу работу? А вы в стороне постоите и дары примите? Так в жизни не бывает… Найдите причины по которым брак разрушился, это позволит не повторить ошибок в следующих отношениях, или вернуть супруга в семью. Ведь не просто так он ушел, согласитесь. Не перекладывайте ответственность на высшие силы.

    октябрь 14, 2018 г.

    Алексей Королевский

    70-й в Психологии

    Моли́твы святы́м благове́рным
    кня́зю Петру́ и княги́не Февро́нии Му́ромским

    Моли́тва пе́рвая

    О вели́ции уго́дницы Бо́жии и преди́внии чудотво́рцы, благове́рнии кня́же Пе́тре и княги́не Февро́ние, гра́да Му́рома предста́телие и храни́телие, и о все́х на́с усе́рднии ко Го́споду моли́твенницы! К ва́м прибега́ем и ва́м с упова́нием кре́пким мо́лимся: вознеси́те о на́с, гре́шных, святы́я моли́твы ва́ша ко Го́споду Бо́гу, и испроси́те у бла́гости Его́ вся́ благопотре́бная душа́м и телесе́м на́шим: ве́ру пра́ву, наде́жду бла́гу, любо́вь нелицеме́рну, благоче́стие непоколеби́мо, в до́брых де́лех преуспе́яние, ми́ра умире́ние, земли́ плодоно́сие, возду́ха благорастворе́ние, телесе́м здра́вие и душа́м спасе́ние. Исхода́тайствуйте у Царя́ Небе́снаго Це́ркви Святе́й и все́й держа́ве Росси́йстей ми́р, тишину́ и благоустрое́ние, и все́м на́м житие́ благополу́чное и до́брую христиа́нскую кончи́ну. Огради́те Оте́чество ва́ше и вся́ гра́ды Росси́йския от вся́каго зла́; и вся́ правове́рныя лю́ди, к ва́м приходя́щия и святы́м моще́м ва́шим поклоняющиеся, осени́те благода́тным де́йством богоприя́тных моли́тв ва́ших, и вся́ проше́ния и́х во бла́го испо́лните. Е́й, чудотво́рцы святи́и! Не пре́зрите моли́тв на́ших, со умиле́нием ва́м дне́сь возноси́мых, но бу́дите о на́с при́снии предста́телие ко Го́споду, и сподо́бите на́с по́мощию ва́шею спасе́ние ве́чное улучи́ти и Ца́рствие Небе́сное унасле́довати: да славосло́вим неизрече́нное человеколю́бие Отца́ и Сы́на и Свята́го Ду́ха, в Тро́ице покланя́емаго Бо́га, во ве́ки веко́в. Ами́нь.

    Моли́тва втора́я

    О уго́дницы Бо́жии, благове́рнии кня́же Пе́тре и княги́не Февро́ние, к ва́м прибега́ем и к ва́м со упова́нием кре́пким мо́лимся: вознеси́те о на́с, гре́шных (имяре́к), святы́я моли́твы ва́ши ко Го́споду Бо́гу и испроси́те у бла́гости Его́ вся́ благопотре́бная душа́м и телесе́м на́шим: ве́ру пра́ву, наде́жду бла́гу, любо́вь нелицеме́рну, благоче́стие непоколеби́мо, в до́брых де́лех преуспе́яние. И хода́тайствуйте на́м у Царя́ Небе́снаго житие́ благополу́чное и до́брую христиа́нскую кончи́ну. Е́й, чудотво́рцы святи́и! Не пре́зрите моли́тв на́ших, но бу́дите о на́с при́снии предста́телие ко Го́споду, и сподо́бите на́с по́мощию ва́шею спасе́ние ве́чное получи́ти и Ца́рствие Небе́сное унасле́довати, да славосло́вим неизрече́нное человеколю́бие Отца́ и Сы́на и Свята́го Ду́ха, в Тро́ице покланя́емаго Бо́га во ве́ки веко́в.

    октябрь 15, 2018 г.