Юриспруденция

Доброго дня. Мене цікавить таке питання. Якщо якщо моєму теперішньому чоловіку назначили аліменти на двох дітей по 1800 на дитину (колишня дружина), чи реально не платити ці кошти, а так як у нього є - вопрос №3276713

право власності на 3-х кімнатну квартиру 2/3, чи можна квартиру переписати на дітей в якості сплати аліментів до досягнення 18 років?

май 5, 2019 г.

  • Всего ответов: 2

    Ekaterina

    16-й в Юриспруденции

    Добрый день!
    Ваш супруг предлагал такой вариант своей бывшей жене?
    на данный момент есть долг по алиментам?

    май 5, 2019 г.
  • Не платить не может. Согл. закону Украины, сумма на двоих детей 50% от з\п, но не ниже прожиточного минимума установленным государством.
    Требуется помощь обращайтесь.

    май 6, 2019 г.