Эзотерика

Решено

Доброго дня.Дві неділі тому розійшлась з парньом.Він себе ні як не проявляє,щоб помиритись разом були не мало.Я не знаю що й думати может в нього єсть інша та немає мені смислу його чекати...Дякую - вопрос №3387897

всім хто відгукнеться та дасть відповідь чи пораду.Ігорь 28.04.1982р та Галина 06.11.1989р изображение из вопроса - Доброго дня.Дві неділі тому розійшлась з парньом.Він себе ні як не проявляє,щоб помиритись разом були не мало.Я не знаю що й думати может в нього єсть інша та немає мені смислу його чекати...Дякую изображение из вопроса - Доброго дня.Дві неділі тому розійшлась з парньом.Він себе ні як не проявляє,щоб помиритись разом були не мало.Я не знаю що й думати может в нього єсть інша та немає мені смислу його чекати...Дякую

август 4, 2019 г.

  • Всего ответов: 1

    @ SOFIA CHERNAYA

    5-й в Эзотерике

    Нет смысла ждать, Вы правы.Ушел, потому что было к кому уходить.

    август 4, 2019 г.