Психология

хочу вернутись... - вопрос №34680

Я навчалась в іншому місті, там познайомилась з хлопцем ми з ним зустрічаємся вже 5 років, після закінчення навчання почали жити разом, знімаємо квартиру, він заробляє небагато тож за квартиру платимо пополам, в мене також там хорошої роботи немає.В моєму рідному місті нам є де жити, в мене є дві квартири, набагато більше можливостей знайти нормальну роботу, тому що це велике місто і в ньму більше перспектив, я серйознозадумуюсь над тим щоб переїхати назад в своє місто і хочу щоб мій хлопець переїхав також, бо там нам є де жити, та і місто велике більш розвинене, але він не дуже цього хоче, він "син своїх батьків" вони йому дзвонять по 10 раз на день хоч живуть недалеко і він до них кожен день заходить… я сумніваюся що він може переїхати… я з нам говорила на цю тему, він сказав щоб я їхала, будемо приїжати в гості одне до одного, а там побачим… я незнаю що мені робити, я не хочу жити в маленькому місті… я з великого і хочу назад, але дуже люблю свого хлопця і боюсь що якщо переїду, то з часом ми розійдемся, бо в його місто я не повернусь, а в тому що він переїде не впевнена...

сентябрь 14, 2010 г.

  • Всего ответов: 2

    Наиля

    308-й в Эзотерике

    Делайте как сказал ваш хлопец, обязательно ЗАФИКСИРУЙТЕ  его внимание на этом . Не сомневайтесь ни в нем, ни в себе, ни в ваших чувствах.  Настоящие - станут крепче, сомнительные - отвалятся. У избранника вашего появится лишний аргумент в вашу пользу.

    сентябрь 14, 2010 г.

    Оксана Станиславовна

    35-й в Психологии

    Шановна paleshadow, добрий день!

    Я згодна з єкспертом Наілей. Як що Ви відчуваєте потребу жити у великому місті, то не треба себе переломлювати. Як що Ваш хлопець Вас любить, то Ви залишитеся з ним разом і він не подивиться на батьків. Це Ваше життя, воно у Вас одне, а що в Вашому життю справжнє, а що ні, покаже час. Це нагода перевіріти Ваши почуття і влаштувати свое життя

    З повагою, Оксана Станіславівна

    сентябрь 14, 2010 г.